zeloco (zeloco) wrote in egl,
zeloco
zeloco
egl

 • Mood:

Bloody Valentine Lolita meetup

Bloody Valentine Lolita meetup in Riga, Latvia


We've been organizing small meetups in Riga over the years via a forum I dare not name due to comm rules and I'm always wondering if there might be other lolis and loli-enthusiasts in Latvia that we're not aware of. There's so few of us, so I made this post! :)
Here I'll explain the details in Latvian. In the rough - we re going to the museum of medicine and later to a teahouse :)Sveika, Latviešu lolita!
25. februārī plānojam nelielu Valentīndienas pasēdēšanu tematikā "Asiņainās Valentīndienas Lolita". Tērpi nav obligāti, bet būtu jauki, ja tu uzvilktu, vai pieliktu kādu sarkanu detaļu tērpā un/vai brīvi balstītu savu tērpu uz doto tematiku ^^ (Neko pārāk traku - nav jau Helovīns ^^; (pagaidām :D))

Pirms tējas namiņa dodamies uz Medicīnas muzeju (kā jau tematiski), pēc tam, visticamāk uz Apsaras namiņu nododties tējas baudām un, iespējams, kādai galda spēlei :)

Ja nevēlies doties uz muzeju, bet labprāt pievienotos uz tējas malkošanu - sūti man PM un es tev nosūtīšu atbilstošo informāciju :) Esam ļoti maz (kādi 4-5 cilvēki šobrīd), bet ļoti draudzīgas, tāpēc nekautrējies - pievienojies! ^^ Un nebaidies paķert līdzi kādu draugu, kas ir ieninteresēts :)


Sīkāks info:
Kad? 25. februāris
Cikos? 12:00
Kur? Tiekamies pie Mildas (brīvības piemineklis)
Muzeja info: http://www.mvm.lv/lv/muzejs


Jāņem līdzi nekas specifisks nav - nedaudz naudas muzeja biļetei un tējas tasei :) ā un kādu apliecību, ja vēl studē/skolojies, lai vari dabūt attiecīgās atlaides C:


Ceru, ka tiekamies tur! ^^

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments